Новини 2019-09-19 19:40

Україна передала проект нового договору щодо газу Росії

Також "Нафтогаз" передав РФ дорожню карту анбандлінгу.

Українські представники на тристоронніх переговорах щодо газу в Брюсселі передали Росії проект нового договору про транзит газу, а також дорожню карту анбандлінгу газотранспортної системи (ГТС). Про це повідомили на офіційній сторінці НАК "Нафтогаз України" у Facebook.

 

Зазначаєься, що російський "Газпром" вперше припустив можливість працювати за європейськими правилами з 1 січня 2020 року, якщо вони будуть в повній мірі впроваджені в Україні до кінця поточного року.

 

“В рамках цього процесу українська сторона представила учасникам переговорів майбутнього відокремленого оператора ГТС України — ТОВ «ОГТСУ», який передав російській стороні проекти договору про взаємодію між операторами суміжних газотранспортних систем, а також стандартного договору на транспортування. Зі свого боку "Нафтогаз" передав росіянам дорожню карту дій для завершення відокремлення оператора ГТС (анбандлінгу)”, - йдеться в повідомленні.

 

Як повідомлялося, учасники тристоронніх переговорів щодо газу обговорять обсяги та тарифи транзиту російського газу на європейський ринок територією України на наступній зустрічі, яка запланована до кінця жовтня. 

 

схожі новини