Новини 2019-09-12 10:36

Верховна Рада схвалила за основу закон Зеленського про План оборони України

Законом передбачено законодавче врегулювання видання Плану оборони України і надання права президенту затверджувати його структуру.

Верховна рада України 12 вересня  прийняла за основу і в цілому законопроект №1011 авторства президента Володимира Зеленського про План оборони України.

 

Зокрема, проектом передбачено законодавче врегулювання видання Плану оборони України і надання права президенту затверджувати його структуру.

 

"Ухвалення цього закону дозволить створити умови для підготовки органів державної влади, всіх складових сектору безпеки і оборони України, органів місцевого самоврядування, єдиної системи цивільного захисту, національної економіки до переведення з мирного на воєнний стан і відсічі збройної агресії, ліквідації збройного конфлікту, а також готовності населення і території держави до оборони", - зазначається в пояснювальній записці.

 

До того ж Рада не підтримала поданий народними депутатами альтернативний проект закону №1011-1.

 

Нагадаємо, що Верховна рада України у четвер, 12 вересня, розгляне законопроект про відстрочення штрафних санкцій за нерозмитнені авто на іноземній реєстрації, так звані "євробляхи".