Новини 18:22

Лукаш повідомила, що заставу за Богатирьову найближчим часом внесе Новинський

За словами екс-міністра юстиції, Богатирьова завжди була присутня "на всіх процесах над політиками", а тепер настав час інших політиків її підтримати.

Заставу за екс-міністра охорони здоров’я Раїсу Богатирьову найближчим часом внесе обраний народним депутатом Вадим Новинський. Про це у середу, 28 серпня, повідомила журналістам колишній міністр юстиції Олена Лукаш.

 

"Заставу внесе Вадим Новинський найближчим часом. Раїса Василівна повернеться до своєї сім’ї, буде на свободі і зможе захищати своє ім’я в судах", - сказала Лукаш.

 

За її словами, Богатирьова завжди була присутня "на всіх процесах над політиками", а тепер настав час інших політиків її підтримати.

 

Як повідомлялося, Печерський райсуд Києва у середу, 28 серпня, заарештував екс-міністра охорони здоров'я часів Віктора Януковича Раїсу Богатирьову на 60 діб з можливістю внесення застави в сумі 6 млн грн.

 

Нагадаємо, Богатирьова повернулася в Україну у вівторок, 27 серпня, і відразу була затримана поліцією.

 

Столична прокуратура направила до Печерського райсуду клопотання про застосування до екс-міністра охорони здоров’я Раїси Богатирьової запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, який був обраний для неї судом іще у 2015 році.

 

17 листопада 2016 року Печерський райсуд Києва повторно дозволив Генпрокуратурі почати спеціальне (заочне) розслідування проти Богатирьової.

 

У 2014 році Раїсу Богатирьову оголосили в розшук. Екс-міністр підозрюється в розтраті 63,5 млн грн при закупівлі в 2011-2013 роках імунобіологічних препаратів, ліків, медвиробів і обладнання за істотно завищеними цінами, а також у розтраті 279 млн грн, які були використані в першій половині 2013 року на закупівлю інсулінів у "Індару". 

схожі новини