Новини 2019-08-27 17:23

Facebook заблокував на три доби сторінку засновника InformNapalm

Точна причина блокувань невідома.

Адміністрація соціальної мережі Facebook у вівторок, 27 серпня, заблокувала на три доби можливість публікувати дописи засновнику міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm Роману Бурко. Про це повідомляє прес-служба InformNapalm.

 

Як зазначається, точна причина блокувань невідома і не вказується у повідомленнях від Facebook.

 

Але, як підкреслюють волонтери, блокування сталося після того, як Роман послідовно інформував у постах та тегав сторінки новинних видань з вимогою змінити некоректні дані у їх публікаціях з посиланням на джерело статті на "Радіо Свобода".

 

Зокрема, Бурко добився виправлення у більшості видань інформації про нібито "спростування" даних спільноти щодо заниження обстрілів у звітах прес-центру ООС.

 

"Радіо Свобода" також вказала: "Формулювання "спростували інформацію" змінено на "заперечили інформацію" після уточнення від волонтерської спільноти InformNapalm. Спільнота наполягає, що штаб ООС не міг спростувати її дані, а міг їх лише заперечити. Також додано посилання на підрахунки InformNapalm".

 

Крім того, за словами розвідників InformNapalm, можуть бути і інші причини блокування.

 

"Наприклад, нещодавно Роман критикував заступника Міністра інформаційної політики України за наклеп проти нашої спільноти, після чого чиновник видалив повідомлення з власного телеграм-каналу. Це також може бути причиною блокувань", - йдеться у повідомленні.

 

Як зазначається, деяких відомих блогерів у Facebook також сьогодні заблокували без пояснення причин. 

 

Нагадаємо, 15 липня Facebook заблокував сторінку меморіального проекту "Книга пам'яті полеглих за Україну". 

схожі новини