Новини 2019-08-27 11:45

Фігурант сімферопольської "справи Хізб ут-Тахрір" припинив сухе голодування

За словами адвокатки, у Біляла Аділова почалися проблеми з дихальними шляхами, які загострилися в нього через перебування в сирій камері.

Один із фігурантів другої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір» Білял Аділов припинив сухе гододування. Про це у понеділок, 26 серпня, повідомила його адвокатка Людмила Тюренкова.

 

"Сьогодні обрадувала родичів Аділова. Зараз його перевели в камеру, де його життю і здоров'ю нічого не загрожує, він почувається краще", – розповіла вона.

 

За її словами, умови утримання Аділова покращилися, тому її підзахисний припинив голодування. Також адвокатка підкреслила, що в Аділова почалися проблеми з дихальними шляхами, які загострилися в нього через перебування в сирій камері.

 

"Наскільки я знаю, до цього в нього проблем із диханням не було. Зараз наше першочергове завдання – всіма дозволеними законом способами домогтися повного медичного обстеження та якісного лікування", – зазначила вона.

 

Нагадаємо, Білял Аділов 20 серпня оголосив сухе голодування "у зв'язку з жахливими умовами утримання в СІЗО". Він перебуває у слідчому ізоляторі №1 російського Ростова-на-Дону.

 

Як повідомлялося, співробітники ФСБ Росії, МВС Росії і Росгвардії 27 березня провели в окупованому Криму обшуки в будинках кримськотатарських активістів, у тому числі активістів громадського об'єднання «Кримська солідарність». Всього затримали 24 активістів.

 

Обвинуваченими в цій справі проходять 25 кримських татар, 23 із яких вивезли в СІЗО Ростова-на-Дону, Таганрога і Шахти, один – Раім Айвазов – перебуває в СІЗО Сімферополя, ще один – Едем Яячіков – зник, його місцеперебування невідоме з 27 березня.

схожі новини