Новини 2019-08-26 19:52

Трамп заявив про намір запросити Путіна на саміт G7 наступного року

За словами президента США, "така ситуація буде кращою, ніж відсутність РФ у цьому форматі".

Президент США Дональд Трамп вкотре заявив про намір запросити президента Росії Владіміра Путіна на саміт "Групи семи", який у 2020 році прийматимуть Сполучені Штати. Про це Трамп повідомив у понеділок, 26 серпня, відповідаючи на запитання журналістів на підсумковій прес-конференції за результатами саміту G7 у французькому Біарріці.

 

"Я, звичайно, запрошу його. Незалежно від того, чи буде він готовий психологічно прибути. Це складна річ, щоб так зробити", – зазначив Трамп.

 

Він також вже вкотре повторив, що хоче повернення Росії до формату G8. За словами американського президента, така ситуація буде кращою, ніж відсутність РФ у цьому форматі.

 

Як повідомляли ЗМІ, 20 серпня президенти США  і Франції Трамп і Макрон у телефонній розмові домовилися, що вони хочуть запросити Росію до участі у саміті країн "Великої сімки" в 2020 році. 

 

Після того, 21 серпня, президент США Дональд Трамп повторно заявив, що підтримує повернення Росії до складу G8 ("Великої вісімки"). 

 

Водночас лідери Німеччини, Франції і Великої Британії відкинули пропозицію Трампа повернути Росію до "Великої сімки" (G7).

 

Нагадаємо, після анексії Криму у 2014 році, членство Росії в G8 було призупинено

схожі новини