Новини 2019-08-26 18:09

Лідери G7 виділять понад 20 млн доларів на боротьбу з пожежами в лісах Амазонки

Країни "Групи семи" також підтримають ширшу ініціативу для захисту регіону Амазонки, яку представлять на Генасамблеї ООН у вересні 2019 року.

Лідери країн "Групи семи" домовилися надати логістичну та фінансову допомогу в боротьбі з пожежами в тропічних лісах Амазонки. Таке рішення лідери розвинутих країн ухвалили у понеділок, 26 серпня, на саміті в Біаррітці на південному заході Франції.

 

Так, за словами президента Франції Емманюеля Макрона, Велика Британія, Канада, Франція, Німеччина, Італія, Японія та Сполучені Штати нададуть для цих цілей 22 мільйони доларів і кошти будуть виділені "негайно".

 

Макрон наголосив, що Париж також готовий надати військову допомогу для боротьби з масштабною лісовою пожежею протягом годин.

 

Він додав, що країни "Групи семи" також підтримають ширшу ініціативу для захисту регіону Амазонки, яку представлять на Генеральній асамблеї ООН у вересні 2019 року.

 

Як повідомлялося, пожежі в тропічних лісах Амазонки, які називають "легенями планети", на території Бразилії почалися на початку серпня. У деяких штатах оголошено надзвичайний стан. Число осередків займання продовжує зростати.

 

Критики звинувачують президента Бразилії Жаїра Болсонару у тому, що його спрямована проти захисників довкілля риторика та бездіяльність нібито призвели до знеліснення Амазонки.

 

У липні Національний інститут космічних досліджень опублікував звіт, згідно з яким, за рік темпи знищення лісів Амазонки збільшилися на 88%. Однак президент Бразилії публічно поставив під питання висновки цього звіту.

схожі новини