Новини 2019-08-20 13:00

У Києві відкрили телефонну лінію підтримки для ветеранів

Як зазначається, проект є недержавним. Одним із його донорів став уряд Великої Британії, внесок якого сягнув 580 тис. фунтів.

У Києві презентували телефонну лінію підтримки з питань запобігання суїцидам і профілактики психологічного здоров'я для ветеранів військових дій на Донбасі - Lifeline Ukraine. Про це у вівторок, 20 серпня, повідомила заступник глави місії посольства Великої Британії в Україні Гелен Фейзі на презентації ініціативи у Києві.

 

"Я вважаю, що, завершуючи військову службу, деякі переживають травматичний для них час. Lifeline може стати першим етапом допомоги в адаптації цих людей, яка надаватиме психологічну допомогу", - сказала Фейзі.

 

Як зазначається, проект є недержавним, а уряд Великої Британії є одним із донорів, внесок якого сягнув 580 тис. фунтів.

 

"Військовослужбовці, які брали участь у бойових діях, повертаючись звідти, залишали там друзів і товаришів по службі. Тут у них новий етап їхнього життя. Важливо, щоб Україна створила таку структуру підтримки", - зауважив засновник Lifeline Ukraine Пол Найлен.

 

За його словами, за основу було взято проект, який функціонує в Австралії, - Lifeline Australia.

 

У майбутньому Найлен планує розширити надання допомоги для всіх верств населення.

 

Зауважимо, за інформацією Міністерства у справах ветеранів, в Україні 392 тис. ветеранів війни на Донбасі.

 

Як повідомлялося, у Верховній Раді України дев'ятого скликання не буде Комітету у справах ветеранів та осіб з інвалідністю.

схожі новини