Новини 2019-08-20 09:41

До розслідування пожежі в готелі Одеси залучили слідчих із сусідніх областей

Крім того, за дорученням Володимира Гройсмана розпочато перевірки стану протипожежної безпеки усіх закладів оздоровлення Одеської області.

До розслідування кримінальної справи щодо порушення правил пожежної безпеки, які призвели до пожежі в готелі "Токіо Стар" в Одесі і загибелі 9 осіб, залучили слідчих з сусідніх областей. Про це у понеділок, 19 серпня, йшлося на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської облдержадміністрації, передає прес-служба ОДА.

 

Так, зараз на об’єкті тривають слідчі дії: проведено обшуки, вилучено документацію. Слідчі з інших областей задіяні через значний обсяг роботи.

 

В ОДА також зазначають, що працівники ГУНП в області вже встановили особи шести загиблих, по двох особах проводяться ДНК-експертизи, а з приводу опізнання ще однієї особи очікують приїзду родичів. Це пов’язано з тим, що в готелі не велась відповідна документація щодо реєстрації відвідувачів.

 

На засіданні комісії також було прийнято рішення щодо виділення коштів для надання одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих та особам, які потерпіли внаслідок надзвичайної ситуації і перебувають під медичним наглядом, за рахунок коштів резервного фонду обласного бюджету.

 

Крім того, згідно з доручення прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, розпочато перевірки працівниками ДСНС стану протипожежної безпеки усіх закладів оздоровлення міста та області.

 

Нагадаємо, в Одесі в ніч на суботу, 17 серпня, в готелі Токіо Стар сталася пожежа.

 

У результаті пожежі загинули дев’ятеро осіб. За попередніми висновками, причиною смерті стало отруєння чадним газом. Тіла загиблих були виявлені поблизу пральні. Міський голова Одеси Геннадій Труханов заявив, що серед загиблих упізнано тіло громадянки Австралії. 

 

У прокуратурі Одеської області уточнили, що у справі про пожежу в Одесі в готелі "Токіо-Стар" затримали лише власника готелю Вадима Чорного, якому згодом повідомили про підозру.

схожі новини