Новини 2019-08-16 17:06

НАБУ порушило кримінальну справу проти глави СБУ

Мова йде про Василя Грицака.

Національне антикорупційне бюро порушило кримінальну справу проти глави Служби безпеки Василя Грицака через можливе притягнення до відповідальності завідомо невинної особи.

 

Зокрема, бюро відкрило провадження проти Грицака на підставі ухвали Солом’янського райсуду Києва.

 

У справі йдеться про можливе створення штучних доказів та інших фальсифікацій «головою СБУ, першим заступником голови СБУ та іншими службовими особами правоохоронних органів».

 

До того ж у НАБУ уточнили, що справа порушена за ч.2 ст.372 (Притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності) Кримінального кодексу. 

 

«В даний час проводяться необхідні слідчі дії. Повідомлення про підозру у вказаному кримінальному провадженні не здійснювалось», — зазначається в повідомленні.

 

Нагадаємо, що ВР  6 червня не підтримала звільнення голови Служби безпеки України Василя Грицака.

 

Як повідомлялось, президент України Володимир Зеленський у четвер, 30 травня, вніс до Верховної Ради подання про звільнення двох міністрів і голови Служби безпеки України. Зокрема, Зеленський звернувся до парламенту з приводу звільнення Павла Клімкіна з посади міністра закордонних справ України, Степана Полторака - з посади міністра оборони України. Третє подання - щодо звільнення Василя Грицака з посади голови Служби безпеки України.

 

 

 

схожі новини