Новини 2019-08-14 15:09

Росія розмістила в окупованому Криму ескадрилью далеких безпілотників

Як зазначається, безпілотники "Форпост" здатні вказувати цілі артилерії, береговим комплексам "Бастіон" та ракетним системам кораблів.

В окупованому Криму військово-морські сили Російської Федерації розмістили ескадрилью далеких безпілотників "Форпост", які здатні вказувати цілі ракетним системам кораблів, артилерії і береговим комплексам "Бастіон". Про це у середу, 14 серпня, повідомляє РБК-Україна з посиланням на російські ЗМІ.

 

Як зазначається, ескадрилья дронів була розміщена поблизу Севастополя і увійшла до складу 318-го змішаного авіаційного полку. Ескадрилья вже брала участь у військових навчаннях російського чорноморського флоту.

 

"Безпілотник може працювати в будь-який час доби і за будь-яких погодних умов. "Форпост" має великий запас палива і може діяти в радіусі до 250 км від розташування оператора, розвивати швидкість понад 200 км/год і перебувати в повітрі до 17 годин", - йдеться у повідомленні.

 

Так, безпілотники "Форпост" здатні вказувати цілі артилерії, береговим комплексам "Бастіон" та ракетним системам кораблів. При цьому немає необхідності використовувати літаки-розвідники.

 

Нагадаємо, в окупованому Криму пройшли навчання берегових ракетних комплексів РФ "Бастіон" і Бал".

схожі новини