Новини 2019-08-13 19:55

Початок Маршу захисників на День Незалежності переноситься на 11.00

Марш захисників України відбудеться оголошеним маршрутом та згідно з оголошеним раніше планом.

Початок Маршу захисників України на День Незалежності 24 серпня переноситься на дві години - на 11.00. Відповідну домовленість було досягнуто у вівторок, 13 серпня, під час зустрічі організаторів маршу та представників Офісу Президента, повідомляє громадська ініціатива "Захисти Україну" у Facebook.

 

“На виконання місії розведення державних заходів та Маршу захисників України час початку маршу переноситься на 11:00. Збір залишається на 10:00 - нас чекає доволі довгий процес вітань, шикування, побудови колон та інше. Це робиться не тільки з метою запобігти маніпуляціям, а і з суто технічних причин - щоб учасники державних заходів мали змогу приєднатись до маршу після їх завершення, а їх організатори - звільнити Хрещатик від обмежувальних конструкцій для проходження маршу”, - йдеться в повідомленні.

 

Своєю чергою, Марш захисників України відбудеться оголошеним маршрутом та згідно з оголошеним раніше планом.

 

До того ж підкреслюється, що “марш був, є і залишиться громадським заходом, який не афільовано з чинною владою, не афільовано з якоюсь конкретною політичною силою, не афільовано з конкретною політичною особою”.

 

Нагадаємо, що  у столиці в День Незалежності України з ініціативи ветеранів та волонтерів у столиці відбудеться Марш захисників України. Раніше його початок планувався на 9:00.