Новини 2019-08-11 15:19

Нетаньяху вперше за 20 років відвідає Україну

Глава ізраїльського уряду зустрінеться з президентом Зеленським і візьме участь в церемонії поминання загиблих у Бабиному Яру.

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху 18 серпня вилетить до Києва, де зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським. Про це 11 серпня з посиланням на прес-службу глави ізраїльського уряду передає NEWSru.co.il.

 

В офіційному повідомленні сказано, що Нетаньяху візьме участь в церемонії поминання загиблих у Бабиному Яру й інших заходах.

 

19 серпня Нетаніягу планує повернутися в Ізраїль.

 

Про намір глави уряду Ізраїлю відвідати Київ до виборів в Кнесет 22-го скликання (намічених на 17 вересня) радіостанція "Кан Бет" повідомляла ще 16 липня. Минулий візит Нетаніягу до Києва відбувся в його першу каденцію на посаді прем'єр-міністра, в березні 1999 року.

 

Нагадаємо, раніше в серпні Зеленський підписав закон про ратифікацію угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем. 

 

8 серпня прес-секретарка президента України Юлія Мендель висловила сподівання, що новий Кнессет ратифікує закон про зону вільної торгівлі з Україною після парламентських виборів у Ізраїлі 17 вересня.

 

схожі новини