Новини 2019-08-09 18:11

Президент готовий внести у Раду питання кримськотатарської автономії - Джемілєв

Однак, за словами лідера кримських татар, говорити, чи набере даний законопроект необхідні 300 голосів, поки рано.

Лідер кримських татар Мустафа Джемілєв розповів, що на зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, яка відбулася в п'ятницю, 9 серпня, обговорювалося питання створення кримськотатарської національно-територіальної автономії. Про це Джемілєв повідомив у коментарі телеканалу ATR.

 

"Ми повідомили (президенту - ред.), що робоча група завершила роботу, і справа за тим, щоб подати (законопроект - ред.) до Верховної Ради. Зараз сприятлива ситуація в країні, велика фракція, і якщо буде воля Президента, то прохідність цього законопроекту дуже перспективна. Ми побачили готовність самого Президента, і якщо він зможе свою точку зору донести - за винятком деяких груп, які є в партії «Слуга народу», - то буде так, як скаже Президент", - сказав Джемілєв.

 

За словами лідера кримських татар, Зеленський готовий скликати конституційну комісію, щоб розглянути підготовлені поправки до десятої глави Конституції, і вже після цього винести законопроект на розгляд Верховної Ради.

 

Однак, додав Джемілєв, говорити, чи набере даний законопроект необхідні 300 голосів, поки рано.

 

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський 9 серпня зустрівся з представниками кримськотатарського народу та обговорив з ними координацію зусиль щодо деокупації та реінтеграції анексованого півострову.

схожі новини