Новини 2019-08-08 09:47

США призупинили фінансову допомогу іншим державам

Служба управління і бюджету країни визначила десять ділянок, яких стосуватиметься замороження коштів, виділених на міжнародну підтримку.

Уряд Сполучених Штатів Америки доручив двом федеральним агентствам заморозити мільярди доларів, які раніше Конгрес виділив для міжнародної допомоги.

 

Відповідний наказ діятиме до завершення процедури розгляду, який проводить Служба управління і бюджету США.

 

За наявною інформацією, служба наказала Державному департаменту й Агентству США з міжнародного розвитку відзвітувати про "незалучені ресурси" за статтями про міжнародну допомогу та припинити використовувати кошти, які досі не розписали на конкретні цілі.

 

Також наголошується, що Служба управління і бюджету США визначила десять ділянок, яких стосуватиметься замороження коштів, зокрема міжнародні проекти з охорони здоров'я, ініціатив, які стосуються наркотиків і миротворчої діяльності, а також сприяння розвитку.

 

Водночас критики наказу стверджують, що він завадить агентствам США розподілити від $2 до $4 млрд. Перегляду з боку Служби управління і бюджету підлягають кошти з 2018-го і 2019-го фіскальних років. Агентства США втрачають не використані до 30 вересня фінансового року кошти.

 

Нагадаємо, наприкінці липня президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що він може розглянути скорочення витрат на оборону в майбутніх бюджетах після нарощування військових видатків протягом першої половини його терміну на посаді.