Новини 2019-08-06 11:43

У Москві оштрафували трьох кримських татар за підтримку фігурантів справи "Хізб ут-Тахрір"

Мова йде про Ібріша Сейдаметова, Айдера Кадирова і Сейдамета Гафарова.

Районний суд у Москві розглянув справи Ібріша Сейдаметова, Айдера Кадирова і Сейдамета Гафарова – учасників акції на підтримку фігурантів справи "Хізб ут-Тахрір". Кожному з них суд призначив штраф у розмірі 15 тисяч рублів (це близько шести тисяч гривень), Про це у вівторок, 6 серпня, повідомила група "Кримська солідарність" у Facebook.

 

Як повідомлялося, суддя Таганського районного суду Москви Юлія Смоліна у понеділок, 29 липня, призначила штрафи в розмірі 20 тисяч рублів 18 кримським татарам, які були затримані під Верховним судом Росії 11 липня, де вони зібралися на підтримку фігурантів першої бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір".

 

Нагадаємо, російська поліція 11 липня затримала понад 50 людей, які прийшли під будівлю Верховного суду Росії підтримати фігурантів першої бахчисарайські "справи Хізб ут-Тахрір".

 

12 липня у Москві відпустили всіх 50 кримських татар, затриманих під час акції протесту під Верховним судом РФ.

 

За словами адвокатів, на всіх затриманих склали адміністративні протоколи за ч. 5 ст. 20.2 Кодексу РФ про адміністративні порушення (порушення встановленого порядку організації мітингу).