Новини 2019-07-31 14:43

Вбивство Гандзюк. Під головним управлінням поліції в Херсоні проходить акція у річницю нападу на активістку

Активісти закидали управління поліції петардами.

У Херсоні під головним управлінням поліції проходить акція у річницю нападу на громадську активістку Катерину Гандзюк. Про це повідомляє "РБК-Україна".

 

Зокрема, під будівлею поліції зібралися близько 30 осіб. Це учасники ініціативи "Хто замовив Катю Гандзюк". Вони вимагають розслідування вбивства активістки.

 

Вбивство Гандзюк: У Херсоні закидали управління поліції петардами

 

Так, активісти запалили фаєри і димові шашки і закидали відділку поліції петардами.

 

Вбивство Гандзюк: У Херсоні закидали управління поліції петардами

 

До того ж учасники акції повісили на будинок поліції табличку "вулиця Катерини Гандзюк, 4".

 

Нагадаємо, що 31 липня на стіні Херсонської міськради з’явився мурал - напис «Вбивці Каті Гандзюк будуть покарані».

 

Тагож Генеральна прокуратура України 30 липня передала до суду обвинувальний акт щодо підозрюваного в організації вбивства громадської активістки Катерини Гандзюк Ігоря Павловського. 

 

Раніше активісти повідомили, що підозрюваний в організації вбивства громадської активістки Катерини Гандзюк Ігор Павловський порушив домашній арешт і поїхав на футбольний матч в Одесу.

 

Згодом, у ГПУ пояснили, чому підозрюваний у вбивстві Гандзюк вийшов з-під домашнього арешту.

 

Нагадаємо, що Павловському пом'якшили підозру і відпустили під домашній арешт.

 

Як повідомлялося, громадська активістка та радниця мера Херсона Катерина Гандзюк померла 4 листопада.  За попередньою інформацією, причиною смерті активістки став обрив тромбу. Своєю чергою, поліція перекваліфікувала кримінальну справу, за якою розслідується напад на херсонську активістку Катерину Гандзюк, на статтю "закінчене вбивство" Кримінального кодексу України. Однак уже 5 листопада у МВС заявили, що поліція виконала всі необхідні слідчі дії у рамках своїх повноважень та за рішенням Генеральної прокуратури України передала справу до Головного слідчого управління Служби безпеки України. 

 

5 листопада активісти повідомили, що Гандзюк померла в результаті поліорганної недостатності, яка розвинулися внаслідок хімічних опіків 30-39% тіла.