Новини 2019-07-30 18:30

Держбюро розслідувань має 11 справ, де фігурує Порошенко — Труба

Директор ДБР заявив, що в останньому інтерв’ю Порошенко протирічить сам собі, обравши дивну тактику інформаційного захисту.

Директор державного бюро розслідувань Роман Труба 30 липня запевнив, що його відомство розслідує 11 кримінальних проваджень, у яких фігурує п'ятий президент України Петро Порошенко. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

 

“В останньому інтерв’ю Петро Олексійович протирічить сам собі, обравши дивну тактику інформаційного захисту... Що означає це уперте заперечення дійсності? Провадження є, їх 11, і Петро Олексійович про це добре знає”, - написав він.

 

“Він говорить, що не отримував повістки на допит, але при цьому його адвокат просить перенести допит на декілька тижнів... Говорить, що директор ДБР не повинен втручатися у перебіг слідства, і йде до мого кабінету – разом з народним депутатом, прес-секретарем та охороною – з вимогою провести допит тут і зараз”, - додав глава ДБР.

 

Також він додав, що “всі матеріали, що допоможуть слідству, прошу надати слідчому в ДБР”.

 

Як повідомлялося, лідер партії "Європейська солідарність" та попередній президент України Петро Порошенко у четвер, 25 липня, прийшов у Державне бюро розслідувань.

 

 

схожі новини