Новини 2019-07-29 12:51

Медведчука відсторонили від Мінського процесу - Безсмертний

Представник України в робочій підгрупі з політичних питань у ТКГ розповів про модифікацію мінського процесу.

Представник України в робочій підгрупі з політичних питань у ТКГ Роман Безсмертний 29 липня розповів про модифікацію мінського процесу.

 

"Ми його (мінський процес, - Ред.) вже модифікували – там немає Медведчука. Це вже дуже серйозна модифікація: це означає, що змінений об’єкт і мені здається, що це шанс. Але над цим треба задумуватися і почати робити щось", - заяви Безсмертний.

 

До того ж він додав, що необхідно залучати інших кадрів й мінському формату не вистачає громадської складової.

 

"Тепер щодо фактора залучення інших кадрів. Залучення може бути різним: формальним, фактичним, аналітичним, безпековим і так далі. От я би попробував ці речі розвивати навколо. Ба більше, чого явно не вистачає – не вистачає громадської складової. Ми ж маємо справу з особливим явищем, яке називається війна. І якщо ми усвідомлюємо це, то проти війни треба боротися усіма інструментами – іноді навіть тими, які просто ми не усвідомлюємо, що вони зіграють свою роль", - пояснив Безсмертний.

 

Нагадаємо, що на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську у середу, 17 липня, домовилися про перемир’я на Донбасі з 21 липня.