Новини 2019-07-25 14:16

У Фінляндії підтвердили факт порушення повітряного простору російським літаком

Зазначається, що російське державне повітряне судно заглибилося в територію Фінляндії максимум на один кілометр і перебувало всередині фінських кордонів в цілому близько двох хвилин.

Фінське прикордонне відомство підтвердило факт порушення повітряного простору Фінляндії російським літаком минулого тижня. Про це повідомляє Yle.

 

Зокрема, російське державне повітряне судно заглибилося в територію Фінляндії максимум на один кілометр і перебувало всередині фінських кордонів в цілому близько двох хвилин.

 

Так, прикордонникам не вдалося встановити особу льотчиків, які керували літаком. З цієї причини висунення звинувачення не є можливим, йдеться у повідомленні.

 

Крім того, винищувачі ВПС Фінляндії минулого понеділка були підняті в повітря для ідентифікації трьох російських літаків над Балтійським морем.

 

До того ж порушення кордону імовірно сталося на території Фінської затоки поблизу Порвоо вранці в середу.

 

Зазначається, що це вже друге порушення повітряного простору в поточному році. У квітні португальський літак вторгся на фінську територію в Кіркконуммі, неподалік від мису Уппініємі.

 

Повідомляється, що Минулоріч порушень не траплялося.

 

Нагадаємо, що Фінляндія у понеділок, 1 липня, офіційно розпочала головування у Раді Європейського Союзу, яке триватиме до 31 грудня 2019 року.

схожі новини