Новини 2019-07-18 12:59

Бірюков повідомив про нові обшуки ДБР у Міноборони

За словами волонтера, обшуки проходять у справі про закупівлю майже 200 тонн бракованої тушонки.

Державне бюро розслідувань проводить обшуки в Головному управлінні Міноборони з розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних сил України. Про це у четвер, 18 липня, повідомив волонтер, колишній радник міністра оборони Юрій Бірюков на своїй сторінці у Facebook.

 

"Ви, звичайно, будете сміятися, але ДБР знову проводить обшуки в Мінобороні - у "піратів" Дмитра Марченка. Цього разу у справі про закупівлю майже 200 тонн бракованої тушонки", - написав Бірюков.

 

При цьому він підкреслив, що цю партію тушонки якраз співробітники Марченка й виявили, і саме Головне управління з розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України готувало всі матеріали для військової прокуратури.


Бірюков також звернув увагу, що цю партію тушонки закупили 2015 року, а підрозділ Марченка отримав повноваження лише наприкінці 2016 року.

 

"Парадокс - МО проводило купу брифінгів на тему тієї партії тушонки, ми писали про цю історію багато разів, ми показували це "гівно в баночках", ми розповідали про те, які там чудеса юриспруденції відбувалися навколо конкретного полковника, з конкретним прізвищем, якого зловили на хабарі за оформлення тієї партії тушонки, а обшуки проходять у ...тих, хто цю гидоту виявив", - заявив Бірюков.

 

Як повідомлялося, працівники Державного бюро розслідувань проводили 40 обшуків у справі за фактом закупівлі для потреб Міністерства оборони непридатного майна за завищеними цінами. 

схожі новини