Новини 2019-07-17 12:49

Угорщина проявила грубу неповагу до України - Климпуш-Цинцадзе

Віце-прем'єр з аявила, що візит шлави МЗС до Закарпаття є втручанням у внутрішні справи України.

Віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе розкритикувала міністра закордонних справ Угорщини Петера Сійярто через візит у Закарпатську область через ймовірне здійснення впливу напередодні дострокових парламентських виборів в Україні. Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

"Візит міністра закордонних справ Угорщини Петера Сійярто до Закарпаття є грубим втручанням у внутрішні справи України. Це було зроблено, незважаючи на сильні заклики Києва утриматися від візитів напередодні парламентських виборів", - зауважила вона.

 

"Угорщина знову продемонструвала грубу неповагу до України як партнера", - наголосила вона.

 

 

 

 

Нагадаємо, 15 липня заступник глави МЗС України Єгор Божок провів зустріч з послом Угорщини в Україні Іштваном Ійдярто на тлі повідомлень про візити угорських високопосадовців на Закарпаття перед достроковими парламентськими виборами 21 липня. Український дипломат заявив, що Будапешт повинен бути обережним і дотримуватися "червоних ліній" під час взаємодії з українськими громадянами угорського походження в Закарпатській області"

схожі новини