Новини 2019-07-12 16:56

Держбюро розслідувань прийшло з обшуками до фіскальної служби та на Харківську митницю

Зазначається, що обшуки провели у ДФС, на Харківській митниці і в Головному управлінні ДФС в Харківській області.

Слідчі Державного бюро розслідувань у м. Полтаві розслідують можливі незаконні дії посадових осіб керівництва Державної фіскальної служби України, Головного управління ДФС у Харківській області та Харківської митниці. Про повідомляє прес-служба ДБР.

 

 

"За попередньою інформацією, чиновники не здійснювали митний контроль за товарами одного з великих міжнародних виробників тютюнової продукції. Крім того, керівництвом ДФС України прийнято рішення про скасування фінансових санкцій стосовно згаданого товаровиробника. Через ці дії державний бюджет можливо недоотримав кошти в сумі близько 630 млн грн", - йдеться у повідомленні.

 

 

Також у відомстві повідомили, що сьогодні було проведено низку санкціонованих слідчих дій: обшуки в Державній фіскальній службі України; обшуки на Харківській митниці ДФС; виїмка документів в Головному управлінні ДФС у Харківській області.

 

Так, кримінальне провадження розпочато за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2. ст. 367 Кримінального Кодексу України – службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило особливо тяжкі наслідки. 

 

Нагадаємо, що Держбюро розслідувань 9 липня опублікувало переговори в Міноборони про браковані бронежилети.