Новини 2019-07-09 12:09

Під Нацрадою проходить акція з вимогою скасувати ліцензію телеканалу NewsOne

На акції зібралися близько 200 активістів.

 У Києві перед будівлею Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, де має розпочатися позачергове засідання, проходить акція з вимогою скасувати ліцензію телеканалу NewsOne. Про це повідомляє "Укрінформ".

 

 Так,  на акції зібралися близько 200 активістів, серед них представники "Національного корпусу", "Національні дружини".

 

Зокрема, один із активістів тримає плакат з написом "NewsOne загроза національній безпеці". Акція проходить без партійної символіки та прапорів. Кілька активістів запалили фаєри перед будівлею Нацради.

 

Крім того, активісти зазначили, що частина мітингувальників планує піти на саме засідання Нацради.

 

"Мета сьогоднішньої акції скасувати від Нацради ліцензії на трансляцію каналу NewsOne, оскільки вони хотіли провести телеміст з каналом "Росія", який заборонений в Україні, що є прямим порушенням закону. Також NewsOne вже мав попередження від Нацради з питань телебачення і радіомовлення, тобто він вже має численні порушення і продовжує вести російську пропаганду", - сказав громадський активіст Олександр Іванов.

 

За його словами, Нацрада має всі повноваження для позбавлення каналу ліцензії.

 

"Я сподіваюся на позитивне рішення для нас. Якщо рішення позитивного не буде, то протести триватимуть", - зауважив він.

photo_2019-07-09_11-59-21.jpg"

Разом з тим, наразі проходить засідання Національної ради з питань телебачення і радіомовлення через ситуацію з анонсованим телемостом між українським та одним з російських телеканалів.

 

До того ж перед будівлею Нацради забезпечують громадський порядок у посиленому режимі співробітники Національної поліції та бійці Нацгвардії, на місці працює також поліція діалогу.

 

Нагадаємо, що головний російський пропагандист Дмитро Кісельов анонсував на 12 липня проведення так званого телемосту "Треба поговорити" між російським каналом «Росія 1» і українським телеканалом NewsOne, який фактично належить куму Путіна Віктору Медведчуку.

 

Як повідомлялось,  президент Володимир Зеленський назвав анонсований телеміст «Надо поговорить» українського телеканалу NewsOne і російського «Россия 24» дешевим, але небезпечним піар-ходом перед достроковими парламентськими виборами.

 

Раніше керівник Служби безпеки України Іван Баканов закликав провести засідання Ради національної безпеки і оборони, де запропонує ввести санкції до юрособам, які здійснюють мовлення під логотипами "112 Україна" і "Newsone".

 

Також секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк прокоментував анонсований телеміст між українським телеканалом Newsone і російським каналом "Росія 24".

 

Згодом  NewsOne повідомив, що телеміст скасовано.