Новини 2019-07-01 12:39

Ми не можемо допустити участі російських спостерігачів в складі ПАРЄ на виборах до Ради - Парубій

Глава ВР заявив, що Україна не може дозволити, щоб спостерігачі від країни-агресора визначали демократичність українських виборів.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій висловив сподівання на підтримку в українському парламенті ініціативи про недопущення російських спостерігачів на вибори до Верховної Ради України в складі делегації Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

 

"Я вважаю за доцільне, в разі якщо російська делегація буде відновлена в правах у ПАРЄ, відкликати своє запрошення як голови Верховної Ради України щодо участі спостерігачів в Україні. Якщо вони намагатимуться через ПАРЄ направити в Україну російських спостерігачів, ми не можемо дозволити, щоб спостерігачі від країни-агресора визначали демократичність українських виборів", - наголосив він на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій і груп у понеділок, 1 липня, у Києві.

 

Також спікер додав, що розраховує на підтримку цієї позиції з боку профільного комітету Верховної ради і голів парламентських фракцій.

Нагадаємо, що наступного тижня делегація Парламентської асамблеї Ради Європи відвідає Україну з метою оцінки ходу кампанії перед парламентськими виборами 21 липня.

 

Як повідомлялось, 21 травня Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

 

схожі новини