Новини 2019-06-27 15:46

У Міноборони повідомили, що через обшуки ДБР повністю заблоковане забезпечення армії

За словами адвоката Володимира Охріменка, під час проведення обшуку були вилучені документи, які не вказані у переліку, визначеному судом.

У зв'язку з вилученням оригіналів документів, зразків-еталонів та всіх електронних носіїв робота Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ повністю заблокована. Про це у четвер, 27 червня, на брифінгу заявив начальник управління Дмитро Марченко.

 

"У нас були вилучені оригінали документів, робочі зразки і, відповідно, всі електронні носії інформації. Це говорить про те, що повністю паралізована робота нашого головного управління. Ні видати висновок на проведення торгів, ні отримати готову продукцію ми зараз не можемо. Тобто повністю зупинено постачання в армію засобів захисту. Наскільки довго це буде тривати, ми не знаємо, але на сьогодні ми нічого робити не можемо. Ми просили залишити оригінали документів, ми просили залишити робочі зразки, ми просили залишити зразки-еталони, але нас не почули”, - наголосив Марченко.

 

За словами адвоката Володимира Охріменка, який виступає стороною захисту у справі, під час проведення обшуку були вилучені документи, які не вказані у переліку, визначеному судом.


Як повідомлялося, працівники Державного бюро розслідувань проводять 40 обшуків у справі за фактом закупівлі для потреб Міністерства оборони непридатного майна за завищеними цінами. 

схожі новини