Новини 17:58

САП просить суд засудити мера Одеси Труханова до 12 років в'язниці

Мера обвинувачено у привласненні 92,7 млн гривень при купівлі будівлі заводу "Краян".

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) просить Малиновський районний суд Одеси засудити до 12 років позбавлення волі мера Одеси Геннадія Труханова, обвинуваченого у привласненні 92,7 млн гривень при купівлі будівлі заводу "Краян".

 

Про це сказав прокурор Максим Кравченко під час дебатів.

 

Так, він просить суд визнати вісім обвинувачених, у тому числі Труханова, винними у заволодінні 92,659 млн гривень держкоштів під час купівлі будівлі заводу "Краян" за завищеною вартістю.

 

Зокрема, прокуратура просить суд конфіскувати 92,7 млн гривень, заарештованих на рахунках фірми "Еліт Девелопмент", яка продала будівлю заводу.

 

Також САП звертає увагу, що Труханов мав до 2017 року паспорт громадянина РФ і, за даними Інтерполу, людина з такою зовнішністю перебуває в міжнародному розшуку.

 

Крім того, САП просить засудити Труханова як організатора злочинної схеми до 12 років в'язниці, його заступника Павла Вугельмана - до 11 років.

 

Разом з тим, обвинувачених Олексія Спектора, Василя Шкрябая, Володимира Радіонова і Петра Загодиренко просять засудити до 10 років в'язниці.

 

Водночас, обвинувачених Ігоря Кравченка пропонується засудити до 11 років в'язниці, а Галину Богданову - до 7 років.

 

Своє чергою, САП просить також конфіскувати все майно обвинувачених і заарештувати їх.

 

Нагадаємо, що  14 червня обвинувальний акт стосовно Одеського міського голови Геннадія Труханова, якого обвинувачують у декларуванні недостовірної інформації, направлено до Приморського районного суду Одеси.

 

Як повідомлялося, 11 березня, за даними ЗМІ, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький вручив підозру через декларування недостовірної інформації міському голові Одеси Геннадію Труханову. Мера Одеси нібито зараз допитують у САП.

 

схожі новини