Новини 2019-06-23 13:41

Стало відомо, коли США введуть нові санкції проти Ірану

Водночас Трамп заявив, що хоче укласти угоду з Тегераном.

Сполучені Штати Америки в понеділок, 24 червня,  запровадять нові санкції проти Ірану, але президент Дональд Трамп хоче укласти угоду, щоб підтримати слабку економіку країни. Про це повідомляє  Reuters.

 

Зокрема,  Трамп зазначив, що уряд пішов дипломатичним шляхом, щоб чинити тиск на Тегеран, прийнявши нові санкції.

 

Також він додав, що військові дії "завжди були на столі", але зазначив, що готовий до швидкого досягнення угоди з Іраном, яка, за його словами, буде сприяти підтримці економіки країни.

 

"Ми назвемо це "Зробимо Іран знову великим", - заявив президент США

 

"Ми вводимо великі додаткові санкції проти Ірану в понеділок. Я з нетерпінням чекаю того дня, коли санкції будуть зняті з Ірану, і вони знову стануть продуктивною і процвітаючою країною", - написав Трамп в Twitter.

 

Як повідомлялося,  Трамп підтвердив, що США були готові нанести удар по Ірану.

 

Нагадаємо, 20 червня Трамп схвалив військові удари по Ірану у відповідь за збитий американський безпілотник, але в останній момент скасував своє рішення.  Так, вже о 19.00 військові і дипломатичні чиновники очікували ударів по Ірану після інтенсивних дискусій і дебатів, які тривали у Білому домі серед високопоставлених членів Ради національної безпеки і лідерів Конгресу.  Крім того, за даними джерел, президент спочатку схвалив удари на кілька іранських цілей, таких як радари і ракетні батареї

схожі новини