Новини 2019-06-21 13:00

У прокуратурі повідомили головну версію загибелі Тимчука

Слідство розглядає самогубство як основну версію загибелі депутата.

Пріоритетною версією загибелі народного депутата Дмитра Тимчука є самогубство. Про це повідомила речник столичної прокуратури Надія Максимець.

 

"Пріоритетною версією загибелі Дмитра Тимчука є самогубство, однак до отримання результатів призначених експертиз та проведення усіх слідчих дій ми не маємо права відкидати й інші версії. Остаточну причину настання смерті Дмитра Тимчука ми зможемо сказати після проведення усіх слідчих дій, однак самогубство на даний момент є найімовірнішою версією слідства", -  заявила Максимець.

 

Так, за її словами, таких висновків слідство дійшло з огляду на покази ряду осіб про пригнічений стан Тимчука.

 

Читайте також: "Чищення зброї чи чистка здатних чинити спротив Росії?" Реакція соцмереж на смерть нардепа Тимчука

 

"Останній тиждень він узагалі майже ні з ким не спілкувався, не виходив з квартири. Коли слідчо-оперативна група разом з експертами-криміналістами оглядала місце події, було звернуто увагу на положення тіла, положення пістолета. У подальшому під час комплексного дослідження тіла було проаналізовано напрямок ранового каналу, вхідні та вихідні отвори рани, кров'яні бризки та їх локалізацію", -  повідомила речник столичної прокуратури.

 

До того ж, на місці події були взяті змиви з рук, одягу, частин тіла загиблого та жінки, яка перебувала у приміщенні і є свідком даної події, на предмет виявлення слідів порохових газів.

 

"Результати цих експертиз надійдуть трохи пізніше, однак, зважаючи на попередній висновок експертів, які оглядали тіло, висновки спеціалістів, які оглядали місце події, покази свідків, наразі найбільш вірогідною версією є самогубство", - підкреслила вона.

 

Нагадаємо,  що правоохоронці 19 червня повідомили про нові факти з місця загибелі народного депутата від "Народного фронту" Дмитра Тимчука.

 

Як повідомлялося, у середу, 19 червня, у Києві знайшли мертвим координатора групи "Інформаційний спротив" (ІС), народного депутата фракції "Народний фронт" Дмитра Тимчука. 

 

За фактом загибелі народного депутата Дмитра Тимчука відкрито кримінальне провадження за статтею "умисне вбивство".

схожі новини