Новини 2019-06-19 15:07

Глава Меджлісу закликав Зеленського ініціювати термінове засідання Радбезу ООН

Рефат Чубаров заявив, що в окупованому Криму ведеться полювання на кримських татар.

Народний депутат і голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликав президента Володимира Зеленського ініціювати термінове засідання Ради Безпеки ООН. Про це йдеться у повідомленні у Facebook.

 

 

"Я хочу закликати українську владу, і в першу чергу міністра закордонних справ і новообраного Президента - треба негайно ініціювати термінове засідання Ради безпеки ООН з питання відвертого і брутального невиконання Росією всіх попередніх рішень: і Генеральної асамблеї, і Міжнародного суду ООН, який ще два роки тому прийняв рішення про скасування заборони на діяльність Меджлісу кримськотатарського народу, і щодо невиконання рішення Морського трибуналу, щодо невиконання рішення по Едему Бекірову, якого Європейський суд з прав людини присудив негайно перевести в цивільну лікарню», - заявив Чубаров.

 

 

 

 

Зокрема, на його переконання, на терміновому засіданні Ради Безпеки необхідно обговорити питання надання гарантій безпеки кримськотатарському народу і всім громадянам України, які живуть на тимчасово окупованій території, в Криму.

 

За словами глави Меджлісу, на анексованому півострові ведеться полювання на кримських татар з метою "витіснити" їх звідти.

 

"Ми повинні визнати, що в Криму вже давно почалося масове тотальне полювання на кримських татар. Мета російських окупантів - вичавити кримських татар з Криму", - зауважив він.

 

Нагадаємо, що в окупованому Криму  10 червня проводились обшуки в будинках кримських татар.