Новини 2019-06-18 11:57

InformNapalm оприлюднив дані військових 184-ої бригади РФ, які брали участь в окупації Криму

Російські військовослужбовці мають медалі за захоплення Кримського півострову.

Міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm у вівторок, 18 червня, оприлюднила дані чотирьох військовослужбовців 184-ї бригади кораблів охорони водного району (184 БрКОВР, в/ч 90921) Новоросійської військово-морської бази (ВМБ) ЧФ Російської Федерації, які брали участь в операції захоплення Криму. 

 

Зауважимо, раніше волонтери InformNapalm вже публікували докази участі військовиків зазначеної бригади в окупації Кримського півострову.

 

"Стаття отримала багато відгуків росіян. Вони кинулись писати коментарі під російським перекладом розслідування. Коментарі демонструють весь спектр російської пропаганди – від вихваляння і погроз до вже традиційного “іхтамнєт”, мовляв, ні бригади такої не існує, ні корабля “Поворіно”. Тож сьогодні ми назвемо імена ще чотирьох їхтамнетів з Новоросійської ВМБ, які колись обов’язково постануть перед Міжнародним трибуналом за свій злочин", - йдеться у повідомленні розвідників.

 

Встановлені дані

 

У профілі моряка з малого протичовнового корабля (МПК) “Поворіно” Айнура Салахова (дата народження – 25.06.1992 р., м. Набережні Челни, РФ; освіта – Камський державний автомеханічний технікум) знайдено групову фотографію, на якій він з товаришами по службі, всі з медалями за окупацію Криму.

 

“Бачу медаль дали за повернення Криму“, – написав в коментарях під фотографією один з друзів Айнура Салахова. “Так, як-не-як учасники подій“, – відповів Салахов.

 

На фото Айнур другий зліва. Розвідники InformNapalm встановили імена всіх військовиків, зафіксованих на цій фотографії.

 

 

На фото зліва направо: Ільназ Гільфанов, Айнур Салахов, Адель Сібгатуллін, Ніколай Боровик.

 

Ільназ Гільфанов, дата народження – 30.03.1993 р., м. Казань. Ільназ обережний, він вочевидь дослухався до настанов своїх командирів і не публікував доказів участі в агресії проти України. Проте його товариші по службі все одно надали свідчення проти нього. Його впізнали на груповій фотографії медалістів-поворінців, на ній він перший зліва.

 

 

У своєму альбомі Ільназ публікував фото прапора російських ВМС з вітаннями зі святом, також він поширював на своїй сторінці відео про МПК “Поворіно”.

 

Адель Сібгатуллін, дата народження – 30.12.1988 р., мешкає в м. Казань, освіта –  Казанський федеральний університет.

 

 

Адель також не публікував фотодокази участі в агресії проти України. Проте він ідентифікований на груповій фотографії медалістів. Товариші виклали докази і проти нього.

 

Четвертий медаліст на груповій фотографії – Микола Юрьєвіч Боровік.

 

 

Дата народження – 21.06.1995 р., вказав на сторінці місце народження – Ростов-на-Дону. У 2013 році закінчив школу в с. Лисогорка Куйбишевського району Ростовської області. Там же свого часу навчалися в школі і зараз живуть його батьки (1, 2). Дід по лінії батька живе в окупованій Макіївці, на його сторінці весь спектр російської пропаганди і фейків. Опублікував фото своєї доньки в обіймах терориста Олександра Захарченка з підписом “донька на прес-конференції”.

 

В альбомі Боровіка є така сама групова фотографія медалістів-поворінців. На фото він крайній справа:

 

 

Раніше волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm вже публікували докази участі в операції захоплення Криму підрозділу Новоросійської військово-морської бази ЧФ РФ – 184-ї бригади кораблів охорони водного району (184 БрКОВР), який до цього часу не був встановлений військовою прокуратурою України. Зокрема, розвідники опублікували інформацію про командирів підрозділу.

схожі новини