Новини 2019-06-14 11:30

В окупованому Криму пройшов обшук в будинку кримських татар

За попередніми даними, є затриманий - Емірхан Муртазаєв.

В окупованому Криму у п'ятницю, 14 червня, був проведений обшук в будинку Емірхана Муртазаєва, який проживає у селі Красновка Сімферопольського району. За попередніми даними, Муртазаєва затримали. Про це повідомляє громадське об'єднання "Кримська солідарність" у Facebook.


"Рідна сестра Емірхана залишила заяву на гарячу лінію 102 у зв'язку з тим, що на даний момент ніхто не знає про його місце знаходження", - йдеться у повідомленні.

 

Як зазначається, один з присутніх в будинку під час обшуку залишив свої дані: МВС республіки Крим Шманін Антон Петрович.

 

 

 

У будинку в момент обшуку знаходилися літні батьки Емірхана: Муртазаев Бекір 1947 року, інвалід, Муртазаєва Еміне 1954 року.

 

У "Кримській солідарності" наголошують, що сім'я Муртазаєва не могла викликати адвоката, була позбавлена юридичної допомоги, і не могла нікому повідомити про те, що в їхньому будинку проходить обшук.

 

Крім того, повідомляється, що слідчий залишив номер телефону, однак коли його набрали, трубку взяла пенсіонерка, тобто номер залишили неправильний.

 

За інформацією громадського об'єднання, у господаря будинку наявний психіатричне розлад - шизофренія - він перебував на психіатричному обліку. Рідні стурбовані його станом.

 

Нагадаємо, у понеділок, 10 червня, після обшуків у будинках кримських татар в Алуштинському, Білогірському та Сімферопольському районах затримано вісьмох чоловіків. Підконтрольний Російській Федерації Київський райсуд Сімферополя обрав запобіжний захід вісьмом затриманим ФСБ кримським татарам. Вони перебуватимуть під арештом у СІЗО до 5 серпня.

схожі новини