Новини 2019-06-10 10:18

В окупованому Криму проходять обшуки в будинках кримських татар

Після обшуків затримали і відвезли до відділку ФСБ Ескендера Сулейманова, Різу Омерова й Айдера Джеппарова.

В окупованому Криму силовики Російської Федерації проводять чергові обшуки в будинках кримських татар. Про це у понеділок, 10 червня, повідомляє громадське об'єднання "Кримська солідарність" у Facebook.

 

"Надійшла інформація про те, що відразу за трьома адресами ведуться слідчі заходи: в м. Алушта - у Ельдара Кантемірова, в с. Строганівка Сімферопольського району - у Ескендера Сулейманова (рідний брат Руслана Сулейманова, затриманого 27 березня 2019 р.), в с. Кам'янка Сімферопольського району", - йдеться в повідомленні.

 

Пізніше правозахисники повідомили, що ведуться "слідчі заходи" і в місті Білогірськ у будинках Різи Омерова і його батька Енвера Омерова.

 

Крім того, обшуки тривають в Алушті у будинку голови місцевої релігійної громади Ленура Халілова і в будинку Руслана Месутова в селі Малий Маяк.


Також повідомляється, що після обшуку російські силовики затримали й відвезли до відділу ФСБ Росії Ескендера Сулейманова. Також затримали Різу Омерова й Айдера Джеппарова з селища Зуя Білогірського району, інформують правозахисники.

 

Нагадаємо, заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль, представляючи позицію України у Міжнародному суді ООН, заявила, що Російська Федерація як держава-окупант Кримського півострова застосовує практику колективного покарання цілих етнічних груп. Йдеться про численні порушення Міжнародної конвенції про ліквідацію расової дискримінації. 

схожі новини