Новини 2019-06-09 16:44

Україна засудила проведення парламентських виборів на окупованій території Грузії

Україна підтримує суверенітет і територіальну цілісність Грузії та мирні спроби грузинського уряду примирити грузинів та осетинів.

Міністерство закордонних справ України засуджує проведення та не визнає результатів парламентських виборів, що відбулись у неділю, 9 червня, на території Цхінвальського регіону Грузії, який окупований Російською Федерацією. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

 

"Україна розглядає цей крок як чергову спробу Росії та її окупаційного режиму легітимізувати ситуацію, що склалася на цій окупованій території Грузії, у тому числі внаслідок “етнічних чисток” і численних інших систематичних грубих порушень прав людини", - йдеться у повідомленні.

 

У МЗС підкреслили, що Україна підтримує суверенітет і територіальну цілісність Грузії та мирні спроби грузинського уряду, у тому числі ініціативу “Крок до кращого майбутнього”, примирити грузинів та осетинів.

 

Нагадаємо, територія Цхінвальського регіону та Абхазії офіційно оголошена в Грузії окупованою після військових дій між Росією і Грузією у серпні 2008 року, що завершилися визнанням Москвою самопроголошених держав Абхазії та Південної Осетії.

схожі новини