Новини 2019-06-07 17:30

Державна зрада і фінансування тероризму. ГПУ порушила справи щодо резонансних заяв по Донбасу

Юрій Луценко зареєстрував в ЄРДР справи за фактом підготовки до фінансування тероризму, підготовки до перешкоджання діяльності ЗСУ і державної зради.

Генеральна прокуратура України порушила справи після резонансних заяв по Донбасу. Про це у п'ятницю, 7 червня, заявив генпрокурор Юрій Луценко у Facebook.

 

Як зазначається, Луценко зареєстрував в Єдиному реєстрі досудових розслідувань справи за фактом підготовки до фінансування тероризму, підготовки до перешкоджання діяльності Збройних сил України і державної зради.

 

 

 

"Сьогодні я особисто зареєстрував у ЄРДР резонансну справу. За фактом підготовки до фінансування тероризму... Це для тих, хто вважає, що можна відновити торговельні відносини з терористичними організаціями, які захопили українське майно... Ще одна справа за фактом підготовки до перешкоджання діяльності ВСУ та інших формувань. І ще одна справа за фактом державної зради...Це фактові справи. Хочу сказати всім реваншистам і капитулянтам, закон один для всіх", - заявив генпрокурор.

 

Він також зазначив, що мова йде про заяви представників України в контактній групі в Мінську і людей з "владних кабінетів".

 

"Сьогодні я з подивом дізнався, що росіяни нібито втратили контроль над терористичними угрупуваннями....Це не так...Ще більше обурення викликає пропозицію представників в контактній групі заборонити вогонь у бік противника. Я зробив так, як рекомендував президент. Подивився на фото двох синів ... і зробив так, як повинен вчинити генеральний прокурор". - сказав Луценко.

 

Нагадаємо, президент Зеленський, коментуючи загострення на Донбасі  зокрема заявив, що посилення артилерійських обстрілів свідчить про втрату Росією контролю над найманцями

схожі новини