Новини 17:05

Порошенко відреагував на слова Зеленського про «контроль Росії» на Донбасі

За словами екс-президента, теза чинного глави держави звучить як запрошення РФ, щоб легітимізувати окупацію.

Колишній президент України Петро Порошенко назвав дуже небезпечною заяву чинного глави держави Володимира Зеленського про те, що Росія нібито перестала контролювати збройні сили на окупованій території.

 

«Сьогодні ми почули дуже небезпечну заяву президента Зеленського – нібито Росія перестала контролювати збройні сили, які розташовані на окупованій території. Це абсолютно не відповідає дійсності! Звучить як запрошення Росії на Донбас, щоб легітимізувати окупацію», - про це Порошенко написав 7 червня у Facebook.

 

Він також закликав розвідку проінформувати керівництво держави про те, що на кожній посаді, починаючи з командира взводу, розташовані кадрові офіцери збройних сил Російської Федерації.

 

 

«Росія повністю контролює все, що відбувається на Донбасі: там ходить рубль, перебувають російські військові, роздають російські паспорти. Наголошую, що і відповідальність за смерть двох українських героїв і шістьох поранених несе РФ і наказ віддавали російські командири», - наголосив він.

 

Нагадаємо, президент Зеленський, коментуючи загострення на Донбасі  зокрема заявив, що посилення артилерійських обстрілів свідчить про втрату Росією контролю над найманцями

схожі новини