Новини 2019-06-06 14:09

Рада ухвалила закон про військові стандарти

Закон підтримали 229 народних депутатів при мінімально необхідних 226.

Верховна Рада України у четвер, 6 червня, ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо військових стандартів" (№8370 ). Закон підтримали 229 народних депутатів при мінімально необхідних 226.

 

"Ним доповнюється закон "Про оборону України" новими термінами: військова стандартизація, військовий стандарт, стандарт НАТО та стандарт у сфері оборони держави-члена НАТО, а також положеннями щодо надання Міністерству оборони повноважень із забезпечення нормативно-правового регулювання у сфері військової стандартизації та визначення органу військової стандартизації”, - поінформував перший заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук, презентуючи законопроект.


Депутат пояснив, що згідно з законом, Міністерство оборони застосовуватиме національні стандарти безпосередньо шляхом посилання на них в інших документах, а також на добровільній основі, крім випадків, якщо обов'язковість їх застосування встановлено нормативно правовими актами.

 

Як повідомлялося, 18 грудня 2018 року, Верховна Рада України ухвалила в першому читанні урядовий проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо військових стандартів" (№ 8370). За це рішення проголосували 238 народних депутатів.