Новини 11:58

Не стріляють у відповідь ті, кого поставили до стінки - В'ятрович

Голова УІНП відреагував на пропозицію Кучми заборонити вогонь у відповідь на Донбасі.

Директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає нонсенсом ідею заборонити вогонь у відповідь на Донбасі. Про це він у середу, 5 червня, написав у Facebook.

 

"Не стріляють у відповідь ті, кого поставили до стінки", – заявив В'ятрович.

 

 

Зауважимо, раніше голова української делегації на переговорах щодо врегулювання ситуації на Донбасі в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську Леонід Кучма заявив про необхідність прописати в нових домовленостях про "режим тиші" в зоні збройного конфлікту норму "не стріляти у відповідь". 

 

За словами Кучми, такі пропозиції для переговорників українська сторона розробить і затвердить до 19 червня.

 

Нагадаємо, 5 червня представники Тристоронньої контактної групи на засіданні в Мінську домовилися розробити механізм покрокового припинення вогню на Сході України. За словами спецпредставника ОБСЄ в ТКГ Мартіна Сайдіка, Кучма запропонував зняти економічну блокаду з ОРДЛО.

 

Читайте такожПідсумки засідання ТКГ у Мінську: повернення Кучми, зняття блокади з ОРДЛО і "режим тиші"

 

Як повідомлялося, генеральний прокурор Юрій Луценко відреагував на пропозицію Кучми зняти економічну блокаду з окупованих територій Донецької і Луганської області. Генпрокурор заявив, що відповідна ідея означає "легалізацію виплати податків терористичним утворенням".

 

 

 

 

схожі новини