Новини 2019-06-01 16:39

ЗСУ спільно з міжнародними партнерами провели випробування катерів типу “Island”

8 червня очікується прибуття екіпажів катерів до Балтимору, де почнеться їх практичний та завершальний етап навчання на катерах Р190 – Р191 з подальшим переміщенням до України.

Катери Військово-морських сил Збройних Сил України типу “Island” дообладнали та провели ряд випробувань. Про це у суботу, 31 травня, повідомляє прес-центр Командування ВМС ЗСУ у Facebook.

 

"Катери Військово-Морських Сил ЗС України типу “Island”, що передані у рамках двостороннього співробітництва між США та Україною, знаходяться на завершальній стадії випробувань", - йдеться у повідомленні.

 

 

Так, наразі робоча група ВМС ЗС України разом з іноземними колегами проводять планові швартові, маневрені та швидкісні випробування судна після його дообладнання новітніми системами та механізмами


Зазначається, що 30 травня з бухти Арундле, м. Балтімор, штат Меріленд здійснив контрольних вихід патрульний катер “Слов’янськ” (Р191). Під час походу українські військові разом з представниками ВМС США провели перевірку оновленого обладнання корабля, та впевнилися в його ефективності.

 

"Уже 8 червня очікується прибуття екіпажів катерів до м. Балтимор, де почнеться їх практичний та завершальний етап навчання на катерах Р190 – Р191 з подальшим переміщенням до України", - додали у ВМС ЗСУ.

 

Як повідомлялося, ракетний комплекс РК-360МЦ "Нептун" пройшов вогневі випробування на одному з військових полігонів в Одеській області, де перевірялась робота низки нововведень у конструкцію крилатої ракети Р-360.

схожі новини