Новини 10:29

США готові надалі надавати Україні летальну зброю - Волкер

Спецпредставник пояснив, що країні життєво необхідно посилити свою обороноздатність.

Спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер 28 травня заявив, що Сполучені Штати готові співпрацювати з Україною в подальшому наданні їй оборонної летальної зброї. Про це повідомило українське посольство в США.

 

“США готові співпрацювати з Україною, так само, як з іншими країнами у світі, допомагаючи їм задовольнити свої законні потреби щодо захисту", - сказав він.

 

За словами Волкера, Конгрес ухвалив міжнародне військове фінансування, яке передбачає підтримку України у вигляді надання різних видів озброєнь, зокрема протитанкових та протиснайперських систем.

 

«Ми будемо продовжувати консультуватися з Україною стосовно її оборонних потреб. Крім того, ми також готові до військових продажів за кордон, тобто Україна може купувати військову техніку у США", - заявив спецпредставник.


Волкер пояснив, що Україні життєво необхідно посилити свою обороноздатність, оскільки країна перебуває під атаками щодня, і тому потрібно не допустити подальшу втрату територій.

 

Як повідомлялося, Волкер заявив, що Вашингтон повністю підтримує рішення Трибуналу ООН в Гамбурзі щодо вимоги до Росії звільнити українських моряків.