Новини 11:15

Серед українських військових проводять опитування щодо ставлення до перемовин з “Л/ДНР”

За інформацією фонду "Повернись живим", документ про відповідне опитування був підписаний та вступив у силу 18 травня 2019 року.

Українських військових запитують про їх ставлення до можливих перемовин з бойовиками терористичних організацій “ДНР” та “ЛНР”. Відповідна інформація міститься у документі, який у четвер, 23 травня, отримали у різних військових частинах. Про це повідомляється на сайті Благодійного фонду "Повернись живим".

 

“Командирам військових частин організувати та повести вивчення серед особового складу ставлення військовослужбовців стосовно можливих перемовин з “ДНР”\”ЛНР” та в термін до 16:00 24.05.2019 р. через управління морально-психологічного забезпечення (доповісти. – Ред.) аналіз вивчення даного питання та можливі наслідки зазначеного”, – йдеться у документі.

 

 

За інформацією фонду, документ був підписаний та вступив у силу 18 травня 2019 року.

 

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський назначив нового начальника Генерального штабу ЗСУ. Колишнього НГШ, генерала армії Віктора Муженко, змінив генерал-лейтенант Руслан Хомчак.

 

Крім того, глава Адміністрації президента Андрій Богдан допустив винесення на референдум мирних угод з Російською Федерацією.

 

Своєю чергою, екс-президент України Петро Порошенко був неприємно здивований позицією Адміністрації новообраного глави держави Володимира Зеленського про допустимість референдуму про примирення з Росією.

схожі новини