Новини 2019-05-21 15:15

США різко збільшили обсяги купівлі російської нафти - Bloomberg

Протягом першої половини травня РФ танкерами поставила до США п'ять мільйонів барелів нафти.
Експорт російської нафти до Сполучених Штатів Америки різко зріс через санкції, які Вашингтон ввів проти Венесуели, та обмеження експорту з боку країн Організації експортерів нафти. Про це повідомляє американське видання Bloomberg.

 

Так, протягом першої половини травня РФ танкерами поставила до США п'ять мільйонів барелів нафти. Водночас у дорозі перебувають ще танкери з російською нафтою. Як зазначає видання, обсяги постачання нафти з Росії до США зросли близько у три рази.


Наголошується, що протягом лютого США отримали понад 16 мільйонів барелів нафти, порівняно з 20 мільйонами за аналогічний період минулого року. За даними 2018 року обсяги поставок склали близько 137 мільйонів.

 

Нагадаємо, 11 травня "Укртранснафта" відновила транзит нафти до Європейського союзу нафтопроводом "Дружба".

 

Як повідомлялося, 25 квітня "Укртранснафта" вимушено призупинила транзит нафти магістральним нафтопроводом "Мозир-Броди" (МН "Дружба").  Пператор був змушений вдатися до таких дій у зв’язку із відмовою прийому неякісної російської нафти на приймально-здавальній дільниці "Будковце" (Словаччина) та через відсутність вільних резервуарів на приймально-здавальній дільниці нафти "Фенешлітке" (Угорщина).

схожі новини