Новини 16:57

Редактор білоруської служби InformNapalm заявив про постійні інформаційні атаки зі сторони РФ

Як зазначив Денис Івашин, насамперед інформаційну війну проти нього ведуть antimaydan.info, news-front.info, novorosinform.org, politnavigator.net, телеграм-канали "338", "Трикатаж" і ряд інших.

Редактор білоруської служби міжнародної волонтерської розвідувальної спільноти InformNapalm Денис Івашин зробив офіційну заяву у зв'язку з безперервною інформаційною агресією проти нього російських медіа-ресурсів. Про це у четвер, 16 травня, повідомляється на сайті InformNapalm.

 

 

"Російська пропаганда розгорнула проти мене повномасштабну інформаційну компанію з метою очорнення та дискредитації мого імені. Триває вона невпинно вже протягом цілого місяця, починаючи з середини квітня 2019 р. Показовим є те, що в неї залучені і деякі білоруські актори, що безпосередньо свідчить про їх підконтрольності російським кураторам", - йдеться в заяві активіста.

 

Як зазначив Івашин, насамперед інформаційну війну проти нього ведуть такі ресурси: antimaydan.info, news-front.info, novorosinform.org, politnavigator.net, телеграм-канали "338", "Трикатаж" і ряд інших. 

 

"Характер, спосіб подачі і канали поширення дезінформації свідчать про те, що за цим імовірно стоять силові відомства Російської Федерації. Цілком можливо, до неї має відношення Головне управління Генштабу ЗС РФ (колишнє ГРУ), про це побічно свідчать абсолютна незграбність і некомпетентність проведення інформаційно-психологічної спецоперації", - зазначив редактор InformNapalm.

 

Також він, з метою зменшити "оперативний простір для "остаточного вирішення" мого питання і використання можливих сценаріїв по моїй нейтралізації, у тому числі викрадення на території Білорусі і передачі російським силовикам або інсценування суїциду", заявив наступне: 

 

"На Росії останній раз я був в першій половині 2008 року. Після початку військових дій РФ проти України і моєї безпосередньої участі в протидії російській інформаційній агресії, вважаю відвідування Росії для себе смертельно небезпечним. Переконаний, що держава-агресор Російська Федерація є як для мене особисто, так і для Білорусі прямим ворогом. Не планую і не збираюся відвідувати територію РФ аж до повної ліквідації путінського режиму. Залишаю за собою єдину можливість туди потрапити тільки в статусі військового кореспондента в складі експедиційних сил країн антипутінської коаліції".

 

Крім того, Івашин наголосив, що російська інформаційна спецоперація проти нього відбувається на тлі значного загострення російсько-білоруських відносин, відкликання посла РФ Михайла Бабича, торговельно-економічній війни, "неприхованих прагнень Росії остаточно поглинути Білорусь під прикриттям повноцінного розгортання проекту так званого "Союзного держави".

 

"Є пряма загроза втрати суверенітету і незалежності Білорусі. Агресивні дії РФ проти мене - лише один з безлічі кроків реалізації цієї загрози", - резюмував розслідувач, додавши, що буде продовжувати журналістську діяльність з ще більшим ентузіазмом.

 

Як повідомлялося, волонтери міжнародної спільноти InformNapalm у понеділок, 13 травня, оприлюднили фотодокази, які свідчать, що військовослужбовці зі складу 197-ї бригади десантних кораблів Чорноморського флоту Російської Федерації брали участь в операції захоплення Криму.