Новини 16:25

САП підозрює Лещенка в отриманні хабаря

Досудове розслідування доручено НАБУ.

Прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури зареєстровано кримінальне провадження  стосовно народного депутата України Сергія Лещенка. Про це повідомляє прес-служба САП у Facebook.

 

У САП посилаються на появу в ЗМІ публікацій стосовно Лещенка, а саме купівлі елітної квартири у центрі столиці за кошти, начебто отриманих в якості неправомірної вигоди.

Відповідно інформації ЗМІ, народний депутат систематично отримував мільйонні хабарі від підприємця за лобіювання бізнес-інтересів останнього, а саме здійснення впливу на посадовців органів влади та правоохоронних органів, а також формування необхідних суспільних думок у медіапросторі.

 

"З метою перевірки викладених у публікації фактів прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури зареєстровано кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією ч. 4 ст. 368 КК України.

 

Нагадаємо, що Національне агентство з питань запобігання корупції завершило перевірку стосовно народного депутата України Сергія Лещенка щодо наявності ознак порушення, передбаченого ст. 172-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Процедуру ознайомлення з протоколом про адміністративне правопорушення було розпочато 30 листопада.

Зазначимо, що Національне агентство з питань запобігання корупції  розпочало перевірку матеріалів НАБУ щодо купівлі квартири депутатом від БПП Сергієм Лещенком 20 вересня цього року.

Раніше в Антикорупційному бюро виявили низку порушень, допущених депутатом від БПП Сергієм Лещенком при купівлі квартири.