Новини 11:29

Президент Грузії заявила про необхідність постійного тиску на Росію

Зурабішвілі розповіла про окуповані території Грузії, наголосивши, що Рф перетворила один з окупованих регіонів на свою військову базу.

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі заявила про необхідність постійного тиску на Росію під час двосторонніх і багатосторонніх зустрічей в міжнародних організаціях. Про це повідомляє "ГрузияOnline".

 

Зазначається, що дана заява прозвучала під час візиту до Латвії.

 

Зокрема, Зурабішвілі розповіла латвійському прем'єр-міністру Крішьянісу Каріньшу про окуповані території Грузії, наголосивши, що Рф перетворила один з окупованих регіонів - Самачабло - на свою військову базу. Крім того, на окупованих територіях систематично порушуються права людини, зокрема, з точки зору свободи переміщення  і щодо отримання освіти та вивчення абхазької мови.

 

Своєю чергою, прем'єр-міністр Латвії зауважив, що країни-партнери Грузії повинні нагадувати Росії про важливість вирішення російсько-грузинської проблеми.

 

Так, Зурабішвілі відзначила, що через російську агресивну політику Грузія ще більше зміцнює свої євроатлантичні прагнення.

 

Нагадаємо, результати соціологічного дослідження, проведеного на замовлення неурядової організації Transparency International - Georgia, показали, що 44% громадян Грузії вважають, що попри російську окупацію, Тбілісі повинен вибудувати з Москвою добросусідські відносини. 

схожі новини