Новини 16:22

Парубій підписав постанову щодо проведення весняної сесії ПА НАТО в Києві у 2020 році

Відповідна постанова була ухвалена Верховною Радою 25 квітня.
Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав постанову "Про проведення весняної сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору". Про це у четвер, 2 травня, спікер написав у Twitter.

 

"Підписав Постанову Верховної Ради "Про проведення у 2020 році весняної сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору", тож 22-25 травня 2020 року у Києві відбудеться Парламентська асамблея", - повідомив Андрій Парубій.

 

Нагадаємо, Верховна Рада України у четвер, 25 квітня, ухвалила постанову №10091 "Про проведення весняної сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору". Постанову підтримали 235 народних депутатів при мінімально необхідних 226.

 

Як повідомлялося, в Україні в 2020 році вперше відбудеться сесія Парламентської асамблеї НАТО. Відповідне рішення ухвалили на засіданні в Бухаресті 8 жовтня 2017 року.

 

Зазначимо, Парламентська асамблея НАТО - це міжпарламентська організація країн-членів Альянсу, яка збирається двічі на рік. У її роботі беруть участь законодавці, делеговані національними парламентами за партійними квотами, пропорційним представництву партій у парламентах.

схожі новини