Новини 2019-04-25 19:21

InformNapalm встановив, що 519-й дивізіон розвідувальних кораблів ЧФ РФ брав участь в окупації Криму

Військовослужбовець РФ у соцмережі “ВКонтактє” опублікував фото медалі за окупацію Криму та нагородного посвідчення до неї.

Волонтери міжнародної спільноти InformNapalm зібрали докази щодо безпосередньої участі особового складу 519-го окремого дивізіону розвідувальних кораблів у військовій агресії проти України. Про це йдеться на сайті спільноти.

 

Зокрема, військовослужбовець РФ Кащєєв Канстантін Канстантіновіч у соцмережі “ВКонтактє” опублікував фото медалі за окупацію Криму та нагородного посвідчення до неї.

 

 

Так, на основі даних профілю встановлено: дата народження – 27.12.1992, Санкт-Петербург, РФ. Освіта: закінчив у 2013 році Національний дослідницький університет Вища школа економіки. Призваний на військову службу восени 2013 року.

 

 

"Особистий номер військовослужбовця – ВЕ-300089. Служив у морській розвідці – на середньому розвідувальному кораблі “Лиман”. Цей корабель входив до складу 519-го окремого дивізіону розвідувальних кораблів ЧФ РФ, в/ч 53189, ППД – м. Севастополь, тимчасово окупований Крим", - йдеться у повідомленні.

 

 

Водночас у фотоальбомі Кащєєва є фото, зроблені на борту корабля “Лиман”. Те, що служив Кащєєв саме на “Лимані”, також підтверджується інформацією з профілю його товариша по службі Владіслава Муратова. Він вказав на своїй сторінці місце служби.

 

 

А у фотоальбомі Муратова є групові фотографії періоду служби, на яких впізнано Кащєєва.

 

 

Наголошується, що до складу 519-го окремого дивізіону розвідувальних кораблів входять середні розвідувальні кораблі (СРК) “Іван Хурс”, “Приазов’я”, “Екватор“, “Кільдін”.

 

Нагадаємо, 10 квітня волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm оприлюднили докази участі в операції захоплення Криму 41-ї бригади ракетних катерів Чорноморського Флоту Росії, в/ч 72165, ППД – тимчасово окупована територія України, м. Севастополь. 

схожі новини