Новини 21:01

У партії Порошенка прокоментували перший тур виборів

Він зауважив, що Кремль сьогодні розуміє, що вибори в Україні він програє, тому що вся процедура відбувається прозоро та демократично.

Голова фракції "Блок Петра Порошенка" в парламенті прокоментував перший тур виборів президента України, який відбувся 31 березня 2019 року. Про це повідомили у прес-службі партії.

 

Він зауважив, що Кремль сьогодні розуміє, що вибори в Україні він програє, тому що вся процедура відбувається прозоро та демократично.

 

Герасимов також закликав представників виборчих штабів конкурентів не підігрувати російському сценарію зриву виборів.

 

"Зараз намагаються організувати певні заворушення на вулицях, збираються незрозумілі люди біля ЦВК, в інших містах України. Головне - не допустити сценарію зриву виборів. Вибори мають відбутися, вони мають бути легітимним. Ми дуже вдячні всім країнам, які прислали міжнародних спостерігачів. Тому що це є важливим якраз з точки зору того, щоб світ визнавав вибори в Україні", - наголосив депутат.

 

Він також звернув увагу на те, що є інформація про присутність невідомих народних депутатів біля ЦВК.

 

"Я зараз попрошу з’ясувати, які народні депутати там (під ЦВК) присутні, від якої політичної сили, і будемо після того реагувати", - зауважив Герасимов.

 

Нагадаємо, згідно з результатами національного екзит-полу станом на 18:00, Володимир Зеленський отримує 30,4% голосів виборців.  Петро Порошенко набрав 17,8%, Юлія Тимошенко 14,2%, Юрій Бойко 9,8%, Анатолій Гриценко 7,1%, Ігор Смешко 6,4%.  Похибка складає не більше 2%. Остаточні результати оголосять о 23:00. Екзит-пол – це опитування виборців на виході з виборчих дільниць, яке проводять соціологічні служби для прогнозування офіційних результатів.

 

Національний екзит-пол під час президентських виборів 2019 проводиться Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва в рамках проекту «Національний екзит-пол 2019», що здійснюється за фінансової підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (USAID/ENGAGE ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні, Представництва Європейського Союзу в Україні, Міжнародний фонд "Відродження", Посольства Канади в Україні.

 

31 березня відбувся перший тур виборів президента України. Голосування тривало з 8 до 20 години. 

 

схожі новини