Новини 2011-05-18 18:38

Джемілєв натякає, що глава СБУ не реагує на пожвавлення Росії у Криму

Лідер Меджлісу кримськотатарського народу, депутат Верховної Ради Мустафа Джемілєв заявляє, що Росія фінансує діяльність об’єднань кримських татар, які виступають проти меджлісу.

Про це Джемілєв заявив на мітингу в Сімферополі з нагоди 67-х роковин примусового переселення кримських татар до Середньої Азії, Сибіру і на Урал.

На думку Джемілєва, останнім часом активізувалася підтримка, зокрема пропагандистська, «окремих угрупувань з числа кримських татар» - супротивників меджлісу.

«Будуть створюватися і посилено підтримуватися сусідньою країною нові громадсько-політичні, релігійні, молодіжні, жіночі організації кримських татар різних орієнтацій, за умови, що вони активно виступатимуть проти меджлісу», - заявив Джемілєв.

«Розраховувати на те, що наша Служба безпеки зробить якісь зусилля з припинення такого роду діяльності сусідньої країни на нашій території, нам не доводиться, тому що через різні обставини ми знову опинилися у становищі "молодшого брата", а молодшим, як відомо, не належить втручатися у справи старших», - зазначив він при цьому.

«Нам залишиться лише спостерігати, скільки ж у нашому середовищі людей, готових заради якихось особистих матеріальних благ працювати проти свого народу», - підкреслив Джемілєв, додавши, що поки їх «не так вже багато».

Зазначимо, що у селі Когей (Русаківка) Білогірського району Криму сьогодні відкрили Меморіальний комплекс жертвам депортації 18 травня 1944 року.

Нагадаємо, торік у травні Служба безпеки України та Федеральна служба безпеки Росії домовилися про повернення співробітників ФСБ до Криму для забезпечення безпеки Чорноморського флоту.

схожі новини