Новини 2019-03-19 12:52

На засіданні ТКГ у Мінську порушать питання проведення ремонтно-відновлювальних робіт на Донбасі - Геращенко

Чергове засідання робочих підгруп та ТКГ відбудеться 27 березня.

Засідання тристоронньої контактної групи у Мінську (Білорусь) відбудеться 27 березня 2019 року. Про це у понеділок, 18 березня, повідомила перший віце-спікер Верховної ради, уповноважений президента України з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко, передає прес-служба Верховної Ради.

 

Вона анонсувала, що представники України у робочих підгрупах ТКГ порушать питання проведення ремонтно-відновлювальних робіт об’єктів критичної інфраструктури Донецької області.

 

"27 березня відбудеться чергове засідання робочих підгруп та ТКГ у Мінську. Прошу скерувати усі проблемні питання щодо відновлення об’єктів критичної інфраструктури задля їх предметного обговорення із представниками РФ та ОБСЄ на засіданнях економічної та безпекової підгруп", - зазначила уповноважений президента у ході свого робочого візиту у Донецьку область.

 

Як повідомляли, на попередньому засіданні, яке пройшло 13 березня, Росія вчергове зривала роботу Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі та намагалася нав‘язати Києву умову прямого діалогу з окупованими РФ Донецьком і Луганськом. 

схожі новини